O szkole

Gimnazjum Ogólnokształcące im. Macieja Płażyńskiego wchodzi w skład Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego razem z Szkołą Podstawową Małe Morze, Liceum Akademickim, Liceum Służb Mundurowych oraz Technikum Informatycznym. Wszystkie szkoły mają uprawnienia szkół publicznych. Nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorski Kurator Oświaty, a świadectwa wydawane przez szkoły są traktowane na równi ze świadectwami szkół publicznych.

Nasze działania nastawione są na doskonalenie umiejętności uczniów z uwzględnieniem ich predyspozycji oraz kształtowanie postaw. Hymn Gimnazjum Ogólnokształcącego imienia Macieja Płażyńskiego w Pucku można odsłuchać TUTAJ.

Szkoła to również dobrze wyposażona placówka, dlatego, aby dać możliwość osiągnięcia sukcesów przez uczniów, także na to zwracamy uwagę udostępniając im m.in. laboratorium biologiczno-chemiczne oraz pracownię multimedialną. Informacje o naszych ostatnich sukcesach znajdziesz TUTAJ.

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy