Kadra

 

 

 

MAŁGORZATA OBERZIG

 

*dyrektor Gimnazjum Ogólnokształcącego im. Macieja Płażyńskiego

 

Ukończyła studia wyższe na Wydziale Matematyki Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Od wielu lat jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Matematyka to jej wielka pasja i fascynacja. Uwielbia uczyć, mogłaby godzinami tłumaczyć uczniom trudne zadania. Najbardziej cieszy ją to, że wielu wychowanków studiuje, bądź już ukończyło studia związane z matematyką. Mimo że praca nauczyciela jest bardzo ciężka nie zamieniłaby jej na żadną inną.

 

 

MARTA BUDZISZ

 

 *nauczyciel geografii

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (kierunek: geografia, specjalność: geografia fizyczna oraz specjalizacja nauczycielska z przyrody i geografii. Podjęła także studia doktoranckie. Jest autorką artykułów naukowych na temat obszarów endoreicznych ze szczególnym uwzględnieniem obszarów torfowiskowych terenów młodoglacjalnych. Posiada uprawnienia terenowego przewodnika turystycznego i pilota wycieczek. Uwielbia pracę z ludźmi w każdym wieku, lecz to dzieci i młodzież zawsze stanowiły dla niej wyzwanie, ale i były przyczyną wielu pozytywnych doświadczeń. 

 

 

ROBERT KANAAN

 

*wychowawca klasy 3 Gb

* nauczyciel plastyki oraz zajęć artystycznych

 

Absolwent Wydziału Historii Sztuki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Instruktor w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie (odpowiedzialny m.in. za szkolenie przewodników). Kompozytor, edna z czołowych postaci polskiej muzyki elektronicznej i ilustracyjnej. Operuje własnym niepowtarzalnym stylem, łączy elementy klasyczne i etniczne. Jest cenionym i uznanym twórcą teatralnym. Nagrody i wyróżnienia (m.in.): Festiwal Młodej Sztuki w Poznaniu (kompozycja), Rzeczpospolita (Janusz R. Kowalczyk) - Najlepsza muzyka w sezonie teatralnym 95/96 w Polsce w rankingu miesięcznika Teatr

 

KINGA KLEBBA

 

* nauczyciel geografii

 

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – kierunek Geografia, specjalność geografia fizyczna i kształtowanie krajobrazu
Terenowy Przewodnik Turystyczny – powiaty: pucki, wejherowski, lęborski. Pilot Wycieczek.

 

 

KRYSTYNA KLEIN

 

* nauczyciel biologii

 

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, gdzie uzyskałam tytuł magistra biologii
(specjalność nauczycielska), ukończyłam też studia podyplomowe w WSKS w Gdyni na kierunku Edukacja dla bezpieczeństwa, posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na indywidualne podejście do uczniów, aby dotrzeć zarówno do tych zdolnych jak i słabszych, nieśmiałych i tych, co za wszelką cenę chcą na siebie zwrócić uwagę, a metody pracy dobieram mając na uwadze m.in. preferencje sensoryczne uczniów. Moim celem jest wzbudzić w uczniach zainteresowanie biologią, mikrobiologią, ochroną środowiska, uwrażliwić ich na piękno przyrody a także promować wśród nich zdrowy styl życia, zarażać ich swoją pasją, rozwijać zainteresowania przyrodnicze i sprawić, żeby jak najwięcej z nich przychodziło na lekcje z przyjemnością i entuzjazmem.
Praca z młodzieżą mimo, że współcześnie do łatwych nie należy, daje mi dużo przyjemności i pozwala spełniać marzenia.

 

 

AGATA KRYMER


* nauczyciel języka angielskiego

 

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie zdobyła tytuł magistra filologii angielskiej. Ma doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania, ale to praca z młodzieżą daje jej najwięcej satysfakcji i napędza do pracy każdego dnia - misją jest przekazywanie wiedzy z języka angielskiego w sposób praktyczny. Podczas lekcji stara się również zainteresować młodych ludzi sztuką i kulturą krajów anglojęzycznych. Lekcje języka najbardziej uwielbia za to, że pozwalają rozmawiać o wszystkim... oczywiście po angielsku :-) 

 

 

 

MONIKA PIOTROWICZ  

 

* nauczyciel chemii 

 

 

Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej na kierunku Biotechnologia w zakresie technologia, biotechnologia i analiza żywności. Ukończyła Studium Pedagogiczne, aby móc realizować się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obserwowanie sukcesów swoich wychowanków daje jej wielką satysfakcję. Dąży do tego, aby rozbudzić w uczniach zainteresowanie chemią i ukazać, że ta dziedzina nauki towarzyszy im w każdym obszarze życia. Indywidualnie podchodzi do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Motywuje ich do nauki i pracy nad sobą. 

 

 

 

  

 

 

ANNA PRZYBYŁA  

 

* laboratoria biologiczne 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała tytuł magistra biologii (specjalność biologia medyczna; biologia nowotworów). W czasie studiów ukończyła kurs kryminalistyki dla biologów (na Wydziale Prawa UMK) oraz czterosemestralne studium pedagogiczne. Współautorka publikacji naukowych na temat metod wykrywania czerniaka skóry (Formalin-induced fluorescence of biogenic amines in diagnostics of human cutaneous melanoma. Formalin-induced fluorescence and immunocytochemical detection of Melan-A in diagnostics of human cutaneous melanoma). Absolwentka studiów podyplomowych z Analityki Medycznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych. Aktualnie pracownik laboratorium medycznego.

 

 

 

  

 

 

 

KATARZYNA RUDNA  

 

* nauczyciel języka angielskiego 

 

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim (specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa). Od lat pracuje jako nauczyciel i lektor języka angielskiego oraz tłumacz przysięgły. W pracy najbardziej ceni sobie dobrą samoorganizację oraz dobry kontakt z młodzieżą. 

 

 

 

 

  

  

 

 

MARCIN SELKE

 

* nauczyciel informatyki 

 

Absolwent Akademii Pomorskiej w Słupsku, gdzie ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Filologia polska (nauczycielska). Obecnie uczestniczy w Podyplomowych Studiach Podstaw Informatyki (nauczycielskie), które są prowadzone przez Uniwersytet Gdański. Prywatnie jest fanem Sherlocka Holmesa i miłośnikiem literatury, filmów oraz gier o tematyce kryminalno-detektywistycznej. Interesuję sie też komputerami (hardware), urządeniami mobilnymi i muzyką elektroniczną.

 

 

  

AGNIESZKA SMOLIK

 


* nauczyciel języka angielskiego

 

Nauczanie języka angielskiego i praca z młodzieżą dają jej ogromną radość i satysfakcję. Spełnia się mogąc obserwować rozwój młodego człowieka, pomagać rozwiązywać problemy i cieszyć się z osiągnięć. W swojej pracy stara się, aby młodzież zrozumiała jak ważny jest język angielski. Próbuje również zainteresować historią i kulturą krajów anglojęzycznych.  

 

 


   

 

MONIKA TOMCZAK

 

* nauczyciel języka rosyjskiego i zajęć technicznych

 

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Wciąż zdobywa wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje studiując na Wydziale Nauk Społecznych oraz kontynuując studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Praca z dziećmi i młodzieżą to spełnienie jej marzeń i źródło satysfakcji. Dąży do tego, by motywować i zachęcać uczniów do nauki oraz budować w nich poczucie wiary we własne możliwości. Stara się przekazywać wiedzę w sposób przystępny i ciekawy biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości i zainteresowania młodzieży. 

 

 

MARTA WILLA

 

* nauczyciel matematyki

Ukończyła matematykę z informatyką na Uniwersytecie Gdańskim. Wplata technologie w nauczanie matematyki, królowej nauk. Lubi książki, szczególnie te z dobrymi ilustracjami.

 

 

PIOTR ZABŁOTNY   

 

* nauczyciel wychowania fizycznego 

 

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją lekkoatletyki. Aktualnie najbardziej interesuje się koszykówką i jazdą mtb. Uczniom stara się przekazywać wiedzę praktycznie oraz pokazywać, że sport może być zabawą. Swoją pasje do sportu zmienił w zawód, który wykonuje, i z którego jest bardzo zadowolony.

 

 
 

 

 

 

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA