Aktualności

 

Środa 16 listopad 2011

NAGRANIA W RADIO GDAŃSK

 

16.11.2011 dzieci miały okazję wyśpiewać kolędy w siedzibie Radia Gdańsk . Podczas wizyty nagrany został również fragment teledysku oraz powstało mnóstwo pamiątkowych zdjęć.

 

 

Środa 09 listopad 2011

TVN w naszej szkole

 

W dniu 09.11.2011 r. naszą szkołę odwiedziła telewizja TVN 24 oraz radio Gdańsk . Towarzyszyli dzieciom podczas nagrań do płyty "Fala Dobra". Odbyła się relacja na żywo z budynku szkoły oraz ze studia nagrań.

 

 

Poniedziałek 07 listopad 2011

Nagrania do płyty z kolędami

 

Rozpoczęły się pierwsze nagrania wyjątkowej płyty z kolędami. Dzieci spotykały się z Weroniką Korthals w studiu nagrań. Pani Weronika spędziła z dziećmi w studio wiele godzin, nie tylko z nimi pracując, ale również świetnie się przy tym bawiąc. Podczas nagrań dzieciom towarzyszyły niezwykłe emocje.

 

 

Środa 26 październik 2011

Spotkanie z Weroniką Korthals

 

W środę 26.10.2011 r. dzieci uczestniczyły w pierwszych lekcjach śpiewu z Weroniką Korthals. Zapoznały się z kolędami i pastorałkami, które w ich wykonaniu znajdą się na płycie CD

 

 

Poniedziałek 24 październik 2011

Wizyta w Straży Pożarnej

 

W dniu 24.10.2011r. dzieci odwiedziły jednostkę straży pożarnej. Strażacy opowiadali o swojej pracy, o tym że wzywani są nie tylko do gaszenia pożarów, ale również do wypadków drogowych i udzielania pomocy np. zwierzętom. Zapoznali dzieci ze sposobem alarmowania i wzywania pomocy. Same dzieci wykazały się sporą wiedzą na temat postępowania w razie niebezpieczeństwa.

 

 

Środa 19 październik 2011

Kino Bambino

 

W DNIU NAUCZYCIELA sala szkolna zamieniła się w "salę kinową". Dzieci oglądały bajki i utrwalały wzorce zachowań obowiązujące w kinie. Została przygotowana kasa i tekturowe monety, aby dzieci mogły same zakupić bilety.

 

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA