Aktualności

 

Poniedziałek 05 grudzień 2011

DZIECI NA STATKU STENA LINE

 

Zobaczyć wielki statek z bliska i wejść do środka – to marzenie wielu dzieci. 5 grudnia nasi najmłodsi mieli okazję zwiedzić prom STENA LINE. Dzieci zobaczyły między innymi kajuty pasażerskie, różne poziomy pokładowe oraz sterownię z mapami. Uczestniczyły w pogadance na temat morza, Szwecji, a także o pracy marynarzy.

 

 

Sobota 03 grudzień 2011

ZAPRASZAMY NA KONCERT

 

W dniu koncertu wystąpi również P. Mikołaj Trzaska - kompozytor, saksofonista, klarnecista basowy, który jest jednym z głównych filarów tzw. sceny yassowej.

 

 

Czwartek 01 grudzień 2011

PŁYTA Z KOLĘDAMI

 

Wspieraj zakup płyty

 

 

Środa 30 listopad 2011

KONKURS "ZAPROJEKTUJ CZAPKĘ ANDRZEJKOWĄ"

 

Dzisiaj w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą czapkę andrzejkową - zabawa dla dzieci i rodziców. Za trzy najbardziej okazałe projekty dzieci zostały nagrodzone książkami, a pozostali mali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia w postaci słodyczy.

 

 

Piątek 25 listopad 2011

Spotkanie z pielęgniarką

 

W ramach cyklu zajęć „Poznajemy zawody” naszą szkołę odwiedziły pielęgniarki. Podczas spotkania dzieci poznały narzędzia potrzebne do wykonywania pracy pielęgniarek , a także ich charakterystyczny ubiór. Panie pielęgniarki opowiedziały dzieciom o kształtowaniu zachowań zdrowotnych i poczuciu odpowiedzialności za własne zdrowie.

 

 

Czwartek 17 listopad 2011

WIZYTA DZIECI W BELWEDERZE

 

W dniu 17.11.2011r. dzieci ze szkoły Małe Morze wyruszyły do Warszawy na spotkanie z Parą Prezydencką. Celem wizyty była promocja bożonarodzeniowej płyty - cegiełki "Fala Dobra", poświęconej dzieciom, które straciły rodziców w Puckim Hospicjum. Dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony będzie właśnie na pomoc psychologiczną dla tych dzieci.

 

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA