Aktualności

 

Środa 30 listopad 2011

KONKURS "ZAPROJEKTUJ CZAPKĘ ANDRZEJKOWĄ"

 

Dzisiaj w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą czapkę andrzejkową - zabawa dla dzieci i rodziców. Za trzy najbardziej okazałe projekty dzieci zostały nagrodzone książkami, a pozostali mali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia w postaci słodyczy.

 

 

Piątek 25 listopad 2011

Spotkanie z pielęgniarką

 

W ramach cyklu zajęć „Poznajemy zawody” naszą szkołę odwiedziły pielęgniarki. Podczas spotkania dzieci poznały narzędzia potrzebne do wykonywania pracy pielęgniarek , a także ich charakterystyczny ubiór. Panie pielęgniarki opowiedziały dzieciom o kształtowaniu zachowań zdrowotnych i poczuciu odpowiedzialności za własne zdrowie.

 

 

Czwartek 17 listopad 2011

WIZYTA DZIECI W BELWEDERZE

 

W dniu 17.11.2011r. dzieci ze szkoły Małe Morze wyruszyły do Warszawy na spotkanie z Parą Prezydencką. Celem wizyty była promocja bożonarodzeniowej płyty - cegiełki "Fala Dobra", poświęconej dzieciom, które straciły rodziców w Puckim Hospicjum. Dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony będzie właśnie na pomoc psychologiczną dla tych dzieci.

 

 

Środa 16 listopad 2011

NAGRANIA W RADIO GDAŃSK

 

16.11.2011 dzieci miały okazję wyśpiewać kolędy w siedzibie Radia Gdańsk . Podczas wizyty nagrany został również fragment teledysku oraz powstało mnóstwo pamiątkowych zdjęć.

 

 

Środa 09 listopad 2011

TVN w naszej szkole

 

W dniu 09.11.2011 r. naszą szkołę odwiedziła telewizja TVN 24 oraz radio Gdańsk . Towarzyszyli dzieciom podczas nagrań do płyty "Fala Dobra". Odbyła się relacja na żywo z budynku szkoły oraz ze studia nagrań.

 

 

Poniedziałek 07 listopad 2011

Nagrania do płyty z kolędami

 

Rozpoczęły się pierwsze nagrania wyjątkowej płyty z kolędami. Dzieci spotykały się z Weroniką Korthals w studiu nagrań. Pani Weronika spędziła z dziećmi w studio wiele godzin, nie tylko z nimi pracując, ale również świetnie się przy tym bawiąc. Podczas nagrań dzieciom towarzyszyły niezwykłe emocje.

 

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA