Aktualności

 

Poniedziałek 17 październik 2011

Pasowanie na ucznia

 

Pierwsze tygodnie nauki w szkole podstawowej to okres adaptacji i poznawania zwyczajów szkolnych. Uroczyste pasowanie na uczniów jest tradycją i zarazem okazją do prezentacji artystycznych.

 

 

Czwartek 13 październik 2011

Wyjazd do Teatru

 

W dniu 13.10.2011r. dzieci z pojechały do teatru Miniatura w Gdańsku na spektakl "SZALONE ZOO". Bohaterami spektaklu były egzotyczne zwierzęta - lew, słoń, pantera, foka, małpy, żółwie, krokodyl, kangur, żyrafy, węże, pingwiny, pelikany, strusie, a nawet nosorożec i bawół - które przyjmowały na siebie role artystów rewiowych, przedstawiających swoje marzenia, tęsknoty i ukryte talenty. Widowisko miało charakter czysto lalkowy (jawajki, marionetki, pacynki).

 

 

Środa 05 październik 2011

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W PUCKU

 

Od września 2012 roku w Pucku rozpocznie swoją działalność Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego. W skład zespołu wejdzie już funkcjonująca Szkoła Podstawowa „Małe Morze” oraz nowo utworzone Gimnazjum Ogólnokształcące oraz Liceum Akademickie. Do szkoły będą mogli się zapisać uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce z terenu powiatu puckiego i wejherowskiego. GIMNAZJUM I LICEUM BĘDĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

 

 

Piątek 30 wrzesień 2011

Doświadczenia w świetliy

 

Dzieci czerpią wiele radości z poszukiwań, obserwacji i eksperymentowania.

 

 

Poniedziałek 19 wrzesień 2011

Nasz pierwszy gość!

 

Spotkanie odbyło się z myślą o akcji „Dorastam bezpiecznie”. Policjanci zaprezentowali dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym.

 

 

Sobota 03 wrzesień 2011

Zajęcia żeglarskie

 

Dodatkowe zajęcia - kurs żeglarski dla chętnych

 

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA