Finał Szlachetnej Paczki!

 

 

 

Rodzina była zszokowana ilością prezentów. Jak powiedzieli wolontariuszom, myśleli, że ta paczka to będzie jeden karton żywności lub środków chemicznych, a okazała się spełnieniem marzeń. Panu Mariuszowi i Pani Basi szczególną radość sprawiły bilety do teatru oraz materiały budowlane. Choć nie byli w stanie powiedzieć wiele, na ich twarzach widać było radość i łzy wzruszenia. Julita pomimo początkowego zawstydzenia, chętnie przystąpiła to odpakowywania paczek i odkładała prezenty, które się jej spodobały (torebkę, kosmetyki, pościel). Dawid pomimo tego, że nic nie powiedział, ochoczo zabrał się do przynoszenia paczek z busa. Cała rodzina bardzo ucieszyła się z otrzymanej pomocy. 

 

Co chce przekazać wolontariusz?
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele! Kingo! Jestem bardzo szczęśliwa, że wybraliście rodzinę Pani Barbary i Pana Mariusza. Okazana przez Was pomoc z pewnością doda im sił do niełatwej i nierównej walki z chorobami. Dziękuję, że po raz kolejny pokazaliście Waszą siłę i zaangażowanie. Kingo, Tobie szczególnie dziękuję za pomoc, zorganizowanie całej paczki i rewelacyjny kontakt. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Wszystkim Wam składam serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
 
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

"Jesteśmy wzruszeni wielkością paczki. Nie spodziewaliśmy się tak dużej pomocy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za okazaną pomoc." 

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA