ZAGINIONY UCZEŃ- czy został odnaleziony?

 

 

 

 W zeszłym tygodniu klasa 7 wraz z wychowawcą Panem Marcinem Selke, stworzyli szkolny pokój zagadek pt. „Zaginiony uczeń”. Gra drużynowa Live Escape Room polega na jak najszybszym wydostaniu się z zamkniętego pokoju. By tego dokonać, należy rozwiązać szereg łamigłówek, niezbędne są komunikacja oraz umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia faktów.

 

 

W rozgrywce udział wzięli młodsi uczniowie począwszy od klasy 5, przez całe gimnazjum, aż po szkoły średnie. Najstarsi mieli okazję zmierzyć się z utrudnioną wersją „Zaginionego ucznia”. Uczniowie klasy 7 wpadli na pomysł, by po wyjściu z escape roomu można było wesprzeć puckie Hospicjum św. Ojca Pio. Udało się spontanicznie uzbierać kilakadziesiat złotych.

 

 

Pokój odwiedziło przeszło 20 grup 5-6 osobowych. Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że inicjatywa była bardzo ciekawa i wszystkim się podobało. Wyrazili też nadzieję na kolejną tego typu zabawę w szkole. Podziękowanie za projekt należy się przede wszystkim zaangażowanym, kreatywnym uczniom i ich nauczycielowi, który swoją pasję potrafi przelać na innych :)

 
Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

E-DZIENNIK


ZASTĘPSTWA